OVZ271M1ATR-1008
MFR.Part #
OVZ271M1ATR-1008
JLCPCB Part #
C250100
Package
SMD,D10xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 7.7mm ±20% SMD,D10xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS