RGA472M0JSA-1320G
MFR.Part #
RGA472M0JSA-1320G
JLCPCB Part #
C782985
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 4700uF 6.3V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS