VZH222M1ATR-1316
MFR.Part #
VZH222M1ATR-1316
JLCPCB Part #
C134821
Package
SMD,D12.5xL16mm
Description
-45℃~+105℃ 10V 12.5mm 16mm 2200uF 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS