ORZ471M1CBK-1012
MFR.Part #
ORZ471M1CBK-1012
JLCPCB Part #
C311632
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 16V 2000hrs@105℃ 470uF 5mm 6A@100kHz ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS