RNG221M1EBK-1012
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RNG221M1EBK-1012
JLCPCB Part #
C311677
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS