OCV470M1ATR-0506
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
OCV470M1ATR-0506
JLCPCB Part #
C250028
Package
SMD,D5xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.27A@100kHz 10V 2000hrs@105℃ 47uF 5.7mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS