VEU470M1ETR-0607
MFR.Part #
VEU470M1ETR-0607
JLCPCB Part #
C249753
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-45℃~+105℃ 25V 3000hrs@105℃ 47uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS