LSG332M1J--A2240
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LSG332M1J--A2240
JLCPCB Part #
C316461
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.99A@120Hz 10mm 121mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 3300uF 40mm 63V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS