SLP392M050A7P3
MFR.Part #
SLP392M050A7P3
JLCPCB Part #
C2623880
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 119mΩ@120Hz 2.23A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 3900uF 40mm 50V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS