VE-222M1VTR-1816
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VE-222M1VTR-1816
JLCPCB Part #
C249505
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16.5mm 18mm 2000hrs@85℃ 2200uF 35V ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS