RXF-1WS-27R-70mm-B-4-21
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
RXF-1WS-27R-70mm-B-4-21
JLCPCB Part #
C19189252
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-25℃~+155℃ 1W 27Ω Fuse Resistor ±250ppm/℃ 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS