MBR10100CT
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
MBR10100CT
JLCPCB Part #
C19189203
Package
TO-220AB
Description
-65℃~+175℃ 100V 100uA@100V 10A 150A 950mV@5A TO-220AB Schottky Diodes ROHS