SPQ1005-6R8MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SPQ1005-6R8MT
JLCPCB Part #
C20607706
Package
SMD,10.5x10.2mm
Description
10A 13.75mΩ 6.8uH 8.4A ±20% SMD,10.5x10.2mm Power Inductors ROHS