SMS0630-2R2MT
MFR.Part #
SMS0630-2R2MT
JLCPCB Part #
C5127338
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
11.5A 2.2uH 20mΩ 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS