SDRS6028-220NT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SDRS6028-220NT
JLCPCB Part #
C19267797
Package
SMD,6x6mm
Description
120mΩ 22uH 770mA ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS