SNR8040-470MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR8040-470MT
JLCPCB Part #
C5127431
Package
SMD,8x8mm
Description
1.55A 1.75A 176mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS