SDRH104R-4R7NT
MFR.Part #
SDRH104R-4R7NT
JLCPCB Part #
C19267867
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
22mΩ 4.7uH 6A 7A ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS