SSD0810-680MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SSD0810-680MT
JLCPCB Part #
C5127609
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.2A 170mΩ 3A 68uH ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS