SDCM5020-101T
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SDCM5020-101T
JLCPCB Part #
C22362585
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
-55℃~+125℃ 100Ω@100MHz 10MΩ 13Ω 1kV 2 5.5A 50V SMD-4P,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS