SMS0530-4R7MT
MFR.Part #
SMS0530-4R7MT
JLCPCB Part #
C5127564
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
4.5A 4.7uH 5A 60mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS