SDRS1045-102MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SDRS1045-102MT
JLCPCB Part #
C19267798
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1mH 2.8Ω 320mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS