SDRH104R-681MT
MFR.Part #
SDRH104R-681MT
JLCPCB Part #
C19267869
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
2.1Ω 500mA 540mA 680uH ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS