SDRH105R-680MT
MFR.Part #
SDRH105R-680MT
JLCPCB Part #
C5127304
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.9A 193mΩ 2A 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS