SNR4020-4R7MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR4020-4R7MT
JLCPCB Part #
C5127381
Package
SMD,4x4mm
Description
1.34A 2.35A 4.7uH 98mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS