SCD7850-471MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SCD7850-471MT
JLCPCB Part #
C5127298
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.68Ω 340mA 400mA 470uH Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS