AL0307-471K
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
AL0307-471K
JLCPCB Part #
C19704353
Package
Plugin,D3.2xL7.6mm
Description
14Ω 470uH 50@0.796MHz 90mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D3.2xL7.6mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS