SNR4030-4R7MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR4030-4R7MT
JLCPCB Part #
C5127393
Package
SMD,4x4mm
Description
2.9A 2A 4.7uH 76mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS