TYS8040680M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
TYS8040680M-10
JLCPCB Part #
C2453867
Package
SMD,8x8mm
Description
1.25A 1.45A 196mΩ 68uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS