TYS40202R2N-10
MFR.Part #
TYS40202R2N-10
JLCPCB Part #
C2453110
Package
SMD,4x4mm
Description
1.85A 2.2uH 3.4A 40mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS