MGV17071R0M-10
MFR.Part #
MGV17071R0M-10
JLCPCB Part #
C2453403
Package
SMD,17.6x16.9mm
Description
1.6mΩ 1uH 52A 70A ±20% SMD,17.6x16.9mm Power Inductors ROHS