TYS60454R5M-10
MFR.Part #
TYS60454R5M-10
JLCPCB Part #
C2454473
Package
SMD,6x6mm
Description
24MHz 26mΩ 3.3A 4.5uH 4.97A AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Inductors (SMD) ROHS