TYS40304R7M-10
MFR.Part #
TYS40304R7M-10
JLCPCB Part #
C2453560
Package
SMD,4x4mm
Description
2.9A 2A 4.7uH 78mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS