TYA30154R7M-10
MFR.Part #
TYA30154R7M-10
JLCPCB Part #
C2599288
Package
SMD,3x3mm
Description
1.7A 150mΩ 2.5A 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS