MGV0402100M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MGV0402100M-10
JLCPCB Part #
C2453347
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1.8A 10uH 2.3A 215mΩ ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS