TYS4018100M-10
MFR.Part #
TYS4018100M-10
JLCPCB Part #
C2638660
Package
SMD,4x4mm
Description
1.3A 10uH 180mΩ 840mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS