LI1806C151R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
LI1806C151R-10
JLCPCB Part #
C3764417
Package
1806
Description
1 150Ω@100MHz 300mA 500mΩ 1806 Ferrite Beads ROHS