TYA40122R2M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
TYA40122R2M-10
JLCPCB Part #
C2599309
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 2.5A 2.8A 75mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS