TYS6020100M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
TYS6020100M-10
JLCPCB Part #
C2454423
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 1.75A 105mΩ 10uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS