MGV1207330M-10
MFR.Part #
MGV1207330M-10
JLCPCB Part #
C2638742
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
11A 33uH 58mΩ 8A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS