Z1806C720APWST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z1806C720APWST
JLCPCB Part #
C3764539
Package
1806
Description
1 72Ω@100MHz 7mΩ 1806 Ferrite Beads ROHS