LI0402C220R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
LI0402C220R-10
JLCPCB Part #
C2442124
Package
0402
Description
1 200mΩ 22Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS