MGV2520101R0M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MGV2520101R0M-10
JLCPCB Part #
C2638683
Package
1008
Description
1uH 3.5A 3A 45mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS