MGV05031R5M-10
MFR.Part #
MGV05031R5M-10
JLCPCB Part #
C2453554
Package
SMD,5.5x5.1mm
Description
1.5uH 11A 20.7mΩ 7.2A ±20% SMD,5.5x5.1mm Power Inductors ROHS