MGV06251R5M-10
MFR.Part #
MGV06251R5M-10
JLCPCB Part #
C2453339
Package
SMD,7.2x6.7mm
Description
1.5uH 15A 21.2mΩ 7.5A ±20% SMD,7.2x6.7mm Power Inductors ROHS