CC2824B475R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
CC2824B475R-10
Description
-40℃~+125℃ 12.3kΩ@2MHz 2 400mA 550mΩ 7.05mH@10kHz 750V - Common Mode Filters ROHS