0603L010/15ART
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0603L010/15ART
JLCPCB Part #
C33977633
Description
-40℃~+125℃ 1.05mm 1.5s 1.85mm 100mA 15V 40A 500mA 500mW 8.5Ω 800mΩ 0603 Resettable Fuses ROHS