1206L050/33NRT
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L050/33NRT
JLCPCB Part #
C28326721
Description
-40℃~+125℃ 1.2W 1.2Ω 1.5A 100ms 33V 500mA 50A 90mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS