0603L075SL16ARG
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0603L075SL16ARG
JLCPCB Part #
C48985876
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 12mΩ 16V 250mΩ 40A 500ms 750mA 800mW 0603 Resettable Fuses ROHS