LSGE085R065W3
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSGE085R065W3
JLCPCB Part #
C483742
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 138W 28pF 3.19nF 4V 55nC@10V 6.5mΩ@10V 80A 85V TO-263 MOSFETs ROHS