LSD60R180HT
MFR.Part #
LSD60R180HT
JLCPCB Part #
C483554
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 17pF 180mΩ@10V 2.637nF 30nC@10V 4.5V 600V TO-220F-3 MOSFETs ROHS